Türkiye Sohbet de Bayramlaşıyoruz İyi Bayramlar Herkese

Bayram deyince ne anlarız . Pandemi dönemin de her şey degiş ti uzaktan bayramlaşmak onun için bizde Türkiye Sohbet de Küsler barış şın dargınlar barış sın diye herkesi bayramlaşmaya davet ediyoruz.

Tatiller, ülkenin ulusal ve dini dayanışmasının günleridir. Tatillerde insanlar birbirlerini ziyaret ederler, temiz giyinirler, özenle hazırlanırlar. Ulusal ve dini görevlerinizi yerine getirin

Tatil başlamadan önce evlerde yemek pişirmek, evleri temizlemek, çeşitli yemekler ve Tatlılar hazırlamak. Bu hazırlıklar gelecekteki misafirler için yapılacaktır. Tesiste hazırlanan yemekler ve Tatlılar sunulmaktadır.

Genel olarak, büyük şehirlerde yaşayan insanlar, bu şehirde yaşayan akrabalar ve tanıdıklar, yaşamın zorlukları ve varoluş zorlukları nedeniyle çok fazla ziyaret edemezler. İşiniz için diğer ihtiyaçlarınız için çok fazla zamanınız olmayabilir. Bu bağlamda, tatiller tatildeyken, yaşlılarınızı ve diğer akrabalarınızı ve tanıdıklarınızı ziyaret edersiniz. Bu nedenle, tatiller özel bir öneme sahiptir. Tatil sırasında çeşitli nedenlerle olanlar ile barış yapmak
Iram’ın günleri öfkeyle sona eriyor. Hoşgörü ve Sevgi ön planda. En büyüğünü, en büyüğünü hatırlıyorum. Çocuklar ellerini öperek para toplamak için yarışırlar. Gençler akranları ve arkadaşları ile birlikte olurlar. Bu özel günler her yaştan insana özel önem vermiştir.

Tatiller Özel Günler olduğundan, onlara gerekli önemi ve değeri vermelisiniz. En küçüğünden en büyüğüne kadar her yakın arkadaşı hatırlamalıyız. Dostluk, akrabalık bu günlerde güçlendirilmelidir.

Son zamanlarda, tatil, ne yazık ki, eski anlam ve anlamlarını yazmıştır. Her insan bugün kınadı ve şöyle dedi: “nerede eski, hangi tatiller.”Tatiller sadece değişen insanlar, değişmediler. Bunlar bugün huzur ve sükuneti düşünen insanlar.

Bajralara ve tatillere gerekli değeri ve Anlamı verirsek,