Dosluk ve Arkadaşlık Üzerine Sohbet

Arkadaşlık ve Dostluk “, uyandırdıkları anlam ve duygular açısından çok farklı kavramlardır. Bunun üzerine arkadaş sohbet adına bir söyleşi yapıyoruz. Kimin arkadaşı? Arkadaşlarına kim diyeceğiz ? Bugün bu konudaki düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.
Arkadaşlar; seni seviyorum ya, konuşmak ve dünya, sizin için önemli olan değerleri bulmanız için en ortak noktası neler olduğunu tartışmak çok konuda ortak çalışmalar için bu anı paylaşmak için, ama çoğu onunla aynı fikirde ve farklılıklar değerini biliyorsun, ama kendi gizlilik, sanırım yüzeysel kalır arkadaşın kim daha fazla ilişki biçimi Çok fazla payı yoktur.Her gün yeni insanlarla tanışabilir ve arkadaş edinebilirsiniz, ancak her gün bir arkadaş bulamazsınız.Çünkü arkadaşlık bir günde veya belirli bir zamanda kazanılmaz.Arkadaş olmak bir süreç gerektirir, ancak kişiden kişiye farklılık gösteren bir süreçtir.Çünkü
Arkadaş olmaya çalışmıyorsunuz, sık sık arkadaşlık sürecinde yaptığınız ya da yapmadığınız bir şeyle arkadaş ya da arkadaş olduğunuzu gösteriyorsunuz.
Arkadaşlığın bir anlamı yok critères.Si olur,” böyle bir dostluk“ yoktur, eğer olursa, onu belirli kurallara veya koşullara bağlayamazsınız, çünkü“böyle bir dostluk”olacaktır.
Arkadaşlık bu duyguyu hissetmektir.
Bu tanımdan da anlaşılacağı gibi, arkadaşlık ne görünür ne de somut değildir. Hissedilen veya hissedilen güzel bir duygudur.Duyguların algılanma noktası subconscient.Il her şeyin bir kaydı var; davranış, kelimeler, jestler ve yüz ifadeleri.Çoğu bilinçli zihnimizde unutulmuş olsa da, bilinçaltımız bu kişiyi bir misafirhanede veya başka bir yerde tüm bu kayıtların bir sonucu olarak kaydeder. friends.As buradan görülebilir, bilinçli olarak arkadaş seçmiyoruz ya da amis.Il güzel bir deyiş var: “kim ne yapar
rkadaşlık duyguları paylaşmaktır!
Bu, herhangi bir şekilde, hatta uzakta, sizin için iyi düşünceleri olduğunu ve sizi sevdiğini biliyorsunuz. Dostça bir hata olduğunda uyarır, tolérant.Il iyi niyetli, saygılı ve özverili.Etrafınızda değerli hissediyorsunuz, söylediğinizde gerçeği söylediğinizi biliyorsunuz.Kalbinizi ona döktüğünüzde, rahatlayın, önyargısız dinlediğinizi, aranızda kalacaklarını ve ” kimseye söyleme!”yapmayacaksın, yapmayacağından eminsin faire.il yaptığınız her davranışın değerini bilir ve bunu kelimelerle veya davranışlarla hissetmenizi sağlar.Birbirinizi çok uzun zamandır görmemiş olsanız bile, bir araya geldiğinizde veya sesinizi duyduğunuzda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bunun sözde bir yalan olmadığını, içinizde var olanı kıskanmadığını, aralarındaki ilişkinin olduğunu biliyorsunuz.

https://arkadassohbet.org/