Sizce Gurbetçiler İçin Sohbet Sitesi Hangisidir

  Herkes tarafından öğrenilen ve bilinen bir hayli çok sohbet siteleri vardır; bu site isimleri kimisinin aklında kimisi de arama motorlarına Sohbet Sitesi veya sohbet siteleri yazarak hangi site ismi varsa ona tıklar. Yada tesadüf olarak  birisine tıklar ve sohbet odasına girmiş olur.

 Sonrası ise   bu siteler sırasıyla yazılı, görüntülü, konuşmalı, sesli mobil, sohbet siteleri olmak üzere günümüze kadar bir hayli muhtelif görsel anlamda bol rekabetli rakamsal çoğunluk elde etmek için kıyasıya yarış içindedirler. Yurt dışında yaşayan gurbetçiler için hazırladığımız yazılı sohbet sitemiz Türkiye’nin sitesi turkiyesohbet.net tir. Bu sitemizde renk ayrımı, dil, din, siyaset ayrımı olmadan gönül rahatlığıyla sohbet edebilirsin. Gurbetci sohbet dediğimizde gurbet sadece yurt dışında yaşayan soydaşlarımız anlamına gelmesin. Kısaca evden uzaklaşmakta gurbettir. Onun için Türkiye’nin köyleri mezrası şehir ve kasabalarında kendini yalnız hisseden herkesi

gurbetin gülen yüzünde bekliyoruz. Sohbet sitesinde neler mi yaparsınız radyo dinler djlerimizden istek ister gurbette yalnızlığını giderisin. Radyodaki istediğin müzikle müzik seni eş dost akrabalarının yanına götürür. Başka nemi yaparsın yeni arkadaşlıklara ortamlara açılır. Belki de aşık olursun orda birinin yazısına dünyaya bakışından etkilenir. Onunla zaman geçirmek için sitemizden çıkmazsın. Zamanla sitemizde yetki alır ortama yön veren olursun. Her gün güllük gülüş tanlık geçmez bakarsın hiç tanımadığın birisi gelmiş klavye delikanlılığı yapıyor. Alsana bir kavga toplumun en çok sevdiği şey kavga seyre doyum olmaz. Kavgada yumruk sayılmaz derler ya burada da söz hakaret her şey alıp başını gider. İşte burada sana düşer iş sayın gurbetçi orda ya kavgaya dahlin olacak ya da noktayı koyacaksın. Akıllı adam kavga etmez düsturuyla tarafları yatıştıracaksın. Ya da kavgayı çıkaranları susturacaksın ya da mekandan uzaklaştıracaksın. Kısaca kendini ifade edenlere sınırsız müsamaha gösterilir. Kısaca sohbet adabına uyanlarla uymayanlara davranışımız farklıdır. Farklıda olmalı. Sayın gurbetci kardeşim biz site olarak biz sizi gurbetten kurtaracağız buda nasıl olacak beyinde bitirilecek. Çoğu kişi kalabalıklar içinde gurbeti yaşamaktadır. Bize yolunuz düştüğünde sizin gurbetliğinizi bitirecek çok materyal vardır. Bunları sıralamak istemiyorum. Bunu sen sitemizde bulup sana en yakını olan materyal seçip gurbeti lügat dan çıkaracağız.   

                                                                                                                                                                www.turkiyesohbet.net  

ETİKETLER :